Za západem slunce

13. září 2014 v 23:26 | Narci Cinerea |  Za západem slunce
Zdravím ^^

Jsem zpět a se mnou je zde také další povídka, která dostala jméno Za západem slunce. Nedávno jsem četla moc pěknou povídku v domnění, že se v ní bude vyskytovat vztah Severuse a Harryho, a už na začátku jsem zjistila, že vlastně neumím číst, protože Severus hrál úplně jinou roli. Ovšem byla opravdu dobře napsaná, tak jsem si řekla, že je to vlastně úplně jedno a dočetla jsem ji do konce. Zmiňuji to proto, že se v ní vyskytoval vztah Harryho a Charlieho, přičemž mě tenhle pár neskutečně oslovil.

Hledala jsem další povídky, které bych si mohla přečíst, jenže jich je tak žalostně málo, že jsem je buďto nenašla, nebo se nedaly číst. A nakonec proč si nenapsat svou vlastní, že. Je to výzva.

Do menu jsem přidala odkazy na blogy, které doporučuji. Stojí za to si na nich něco přečíst, drazí. Pro dnešek se loučím, mějte se krásně, všem vám posílám pusu na dobrou noc. :-*Název: Za západem slunce
Autor: Narci Cinerea
Fandom: Harry Potter
Páry: Harry Potter/Ginny Weasley, Harry Potter/Charlie Weasley, Ginny Weasley/Hermione Granger
Upozornění: slash, smrt více postav
Věnování: Celou povídku věnuji Nits, bez které bych ji nikdy nenapsala.
Prohlášení: Postavy v tomto příběhu jsou majetkem JKR, autorky ságy Harryho Pottera. Duševní vlastnictví překladů různých jmen, názvů a míst patří pánům Medkům, kteří tuto ságu přeložili do češtiny. Autorská práva k této povídce vlastní Narci Cinerea, která ji napsala. Tato povídka nebyla sepsána za účelem zisku.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama